Verta žinoti

Maisto papildai: kaip išsirinkti kokybiškus

Vitaminai, provitaminai, mineralai ir kiti maisto papildai tai prekės, nuo kurių vaistinėse lūžta lentynos. Skirtingi gamintojai siūlo produkcijos širdžiai, imunitetui, atminčiai, sąnariams, o didelę dalį užima papildai sportui... O kur dar el. parduotuvės, vartotojams „rikiuojančios“ dar įspūdingesnius maisto papildų kiekius. Tad kurie gi tie kokybiški? Sužinokite daugiau.

Vienas iš koronaviruso priešnuodžių – stiprus imunitetas

.Šiandien žiniasklaidoje didžiausią dalį informacijos sudaro pranešimai, pamąstymai, diskusijos apie visame pasaulyje sąmyšį sukėlusį koronavirusą (COVID-19).  Informacijos tiek daug, kad atsirinkti, kuri yra pagrįsta ir teisinga, o kuri iš piršto laužta, daugeliui gyventojų jau tampa iššūkiu. Atsiranda nemažai spekuliacijų šia tema, kas dar labiau didina paniką tarp žmonių. Todėl susisteminame patikimą ir naudingą informaciją bei pateikiame rekomendacijų, kaip reikėtų saugotis nuo viruso ir stiprinti savo organizmą. Juk ne paslaptis, stiprus imunitetas yra atsparesnis daugeliui ligų! Sužinokite daugiau.

„NeoLife“ – besirūpinantiems sveikata ir puikia savijauta

NeoLife“ vitaminai ir papildai padės pasirūpinti savo sąnariais, kaulais, dantimis, širdies veikla, tinkamu nervų ir kitų sistemų funkcionavimu, regėjimu ir kitomis organizmo funkcijomis, taip pat įgauti daugiau energijos, ištvermės ir lengviau siekti maksimalių rezultatų sporte. Visi papildai tik iš natūraliai gamtoje randamų ingredientų, sveikų, išgrynintų ir atskleidžiančių plačiausią naudingųjų savybių spektrą. Sužinokite daugiau.

Žuvų taukai: kodėl verta rinktis „NeoLife“ produktą „Omega-3 Salmon Oil Plus“

Žuvų taukai – tai itin geras šaltinis omega 3 riebalų rūgščių, kurios yra nepakeičiamos ir nepaprastai naudingos visų sveikatai: tiek suaugusiųjų, tiek vaikų.Nors daugelis žuvų taukus sieja tik su imunine sistema ir jos stiprinimu žiemą, tai – tik dalis tiesos. Specialistai žuvų taukų į savo racioną rekomenduoja įtraukti visus metus, nepriklausomai nuo metų laiko, nes šiuose papilduose esančios omega 3 rūgštys ne tik stiprina imuninę sistemą, kuriai būdinga labiau nusilpti šaltuoju periodu, bet gali padėti išvengti širdies bei kraujotakos ligų. Kaip? Sužinokite daugiau.

Vitaminas D, kalcis, magnis - neišskiriama trijulė

Labai dažnai girdime ir perskaitome, kaip svarbu užtikrinti darbo ir poilsio laiko balansą, gyventi aktyvų gyvenimą, sveikai maitintis, vengti streso ir panašiai. Tačiau ar kiekvienas galime tai sau suteikti? Labai dažnai įvairūs įsipareigojimai, laiko stoka ar kitos priežastys nulemia, jog net ir žinodami sveikos gyvensenos pagrindus vis vien negalime jų laikytis. Tačiau juk sveikata – brangiausias turtas, tiesa? Tad kaip paskendus darbų sūkuryje ir gyvenant šiuolaikinio žmogaus gyvenimą tinkamai pasirūpinti savo organizmu bei aprūpinti jį būtinais vitaminais bei mineralais? O apie jų svarbą taip pat žinome! Štai, pavyzdžiui, kalcis, magnis ir vitaminas D yra ta trijulė, kurią drąsiai galime vadinti puikios savijautos pamatu. Kodėl verta rinktis „NeoLife" kalcio, magnio ir vitamino D3 kompleksą?Sužinokite daugiau.

Magnis – kodėl jis toks svarbus gerai savijautai

Greičiausiai retą nustebinsime pasakę, jog magnis yra labai svarbus sveikatai, energijai ir puikiai savijautai – tai daugiau ar mažiau girdėjęs ne vienas. Ir visa tai yra gryniausia tiesa, nes šis mineralas dalyvauja daugelyje reakcijų organizme.

Taip jau yra, jog mūsų gyvenimo ritmas, įtampa, stresas, nuovargis, aktyvus gyvenimo būdas suponuoja, jog magnio su maistu gauname kur kas mažiau, nei reikėtų, o kadangi mineralas organizme negaminamas, tad kyla poreikis jo gauti papildomai. Puikus šaltinis – aukštos kokybės papildai sportui „Magnesium Complex“, išsiskiriantys aukšta verte ir natūralia, išskirtine sudėtimi. Sužinokite daugiau.

Kas yra geležis ir kodėl verta pasirūpinti, kad organizme jos netrūktų

„Valgyk daugiau mėsos – gausi pakankamai geležies“, „Koks išbalęs, turbūt trūksta geležies“... Tokius ir panašius pamokymus girdime nuo vaikystės. Bent vienas buvo adresuotas ir Jums? Greičiausiai dabar daugelis linksite galva. Taigi, kodėl taip svarbu, jog organizme netrūktų geležies? Kokią funkciją geležis atlieka ir kokią įtaką daro sveikatai bei savijautai? O ką daryti tiems, kurie nori papildyti organizmą šia maistine medžiaga? Sužinokite daugiau.

Naujiena! Vitaminas D - „NeoLife Vegan D"

Kodėl toks svarbus vitaminas D ir kaip jo gauti? 

Apie vitamino D svarbą dauguma išgirsta vos tik susilaukę kūdikio. Pediatrai rekomenduoja šį vitaminą prasidėjus rudeniui ir ragina jo nepamiršti vartoti per šaltąjį sezoną, iki pavasario ar net vasaros. Vitaminas D būtinas sklandžiam kūdikio ir vaiko organizmo vystymuisi. Tačiau suaugusieji dažnai pamiršta, kad šis vitaminas reikalingas ir jiems. Sužinokite daugiau.