Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės ir privatumo politika Suprantu

Tre-en-en

Prekės kodas: 927
47,40 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienas

Aprašymas

„NeoLife“ maisto papildai Tre-en-en - sveikų grūdų koncentratas (lipidai ir steroliai) suteikia maistinių medžiagų ląstelėms - jūsų energijai ir gyvybingumui.

Sveika ląstelė - geresnė sveikata, daugiau energijos ir geresnė savijauta

Mūsų organizme yra apie 73 milijardai ląstelių ir jos visos turi efektyviai funkcionuoti. Ląstelės suserga, jeigu sutrinka pusiausvyra tarp „gerų" ir „blogų" riebalų mūsų maiste. Jos deformuojasi ir sunyksta. Naujų sveikų ląstelių atsiradimas sutrikęs. Jeigu ląstelės membrana šių naudingų medžiagų nepraleidžia, tai, atitinkamai, iš jų nėra jokios naudos. Mes vis tiek pavargstame ir jaučiamės blogai.

Kaip gauti daugiau energijos ir geriau jaustis?

Išbandykite unikalųjį „NeoLife“ Tre-en-en, gaukite daugiau energijos ir geriau jauskitės.

Kuo unikalus Tre-en-en?

Maisto papildai Tre-en-en - pirmas pasaulyje  „NeoLife“ kompanijos augalinės kilmės maisto papildas, skatinantis ląstelių funkcionavimą. Šis išskirtinis mitybos papildas aprūpina mūsų organizmą optimaliai sveikatai ir ląstelių funkcijai reikalingais lipidais ir steroliais, apimant omega 6 ir omega 3 riebiąsias rūgštis, betą-sitosterolį, gama-oryzanolį, stimasterolį, kampesterolį bei oktakosanolį.

Maisto papildaiTre-en-en unikali formulė „trys viename" suteikia natūralių, veiksmingų, ląsteles maitinančių medžiagų. Lipidai ir steroliai yra išspausti iš trijų rūšių sveikų grūdų - kviečių, ryžių ir sojų.

Maisto papildai Tre-en-en sukurtas jau 1958 metais ir visame pasaulyje tik „NeoLife“ turi teisę naudoti šį preparatą. Visas apdirbimas vyksta žemose temperatūrose.

Maisto papildai Tre-en-en – tai koncentratas iš augalinių riebalų, kurie prie įprastų apdirbimo sąlygų (aukštose temperatūrose) suyra. Tos neprisotintos riebiosios rūgštys būtinos ląstelių membranoms. Ląstelių membranos įleidžia į ląstelę naudingas medžiagas ir iš ląstelių – atliekas.

Maisto papildaiTre-en-en maitina kiekvieną mūsų organizmo ląstelę ir padidina galimybę gauti kuo didesnę naudą iš maisto, kurį vartojame.

Moksliškai įrodyta, jog maisto papildai Tre-en-en sustiprina efektyvų maisto medžiagų įsisavinimą. Veiksmingas maisto panaudojimas organizme garantuoja sveiką ir pilnavertį gyvenimą.

Maisto papildai Tre-en-en neturi jokio cholesterolio, mielių ar gluteno. Glutenas yra baltymas, esantis kviečiuose, rugiuose ir miežiuose (kai kurie žmonės jam alergiški). Todėl Tre-en-en gali vartoti net alergiški žmonės.

Vartojant po 3 kapsules per dieną, po 20 dienų, ląstelių membranos pralaidumas padidėja 50% ir suteikia energijos, išvalo toksinus, dingsta nuovargis. Po to, galima vartoti 1-2 kapsules per dieną.

Vartokite Tre-en-en ir jauskitės geriau, gaudami energijos daugiau.

Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių. Sudėtyje yra lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba.

 Pagrindiniai privalumai „NeoLife“ maisto papildų Tre-en-en

Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą.

Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas.

„NeoLife“ Tre-en-en maitina ląsteles. Tai originalus „NeoLife“ sveikų grūdų lipidų ir sterolių maisto papildai optimalizuoja ląstelių mitybą ir skatina energiją bei gyvybingumą.

Šiuolaikinio grūdų apdorojimo proceso metu pašalinamos labai daug maistinių medžiagų turinčios grūdų luobelės, kuriose yra lipidų, sterolių ir kitų būtinų, mūsų mitybai svarbių maistinių medžiagų. Dėl to ląstelės nesugeba veiksmingai funkcionuoti. „NeoLife“ gali pasiūlyti sprendimą. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina lipidais ir steroliais, užpildydamas galimas mitybos spragas.

Vartokite 1-3 kapsules per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.

Atsiliepimas apie „NeoLife“ unikalų  produktą Tre-en-en energijai

Dirbu sunkų  fizinį darbą užsienyje, kuris nėra mielas mano širdziai, tad tenka susitaikyti su tuo, jog rizikuoju savo sveikata. Po darbo jaučiausi pavargęs, kankino nemiga ir didelis nuovargis. Maniau, kad mintys apie sunkų darbą ir nuovargį niekada neišnyks. Džiaugiuosi, kad Rimvydo Bajorino dėka atradau „NeoLife“  kompaniją.
Iš Rimvydo Bajorino sužinojau, kuo yra ypatingi „NeoLife“ produktai ir kuo unikalus Tre-en-en energijai. Nutariau išbandyti ir pradėjau vartoti „NeoLife“ maisto papildą Tre-en-en  po 3 kapsules dienoje. Vartoju nuo 2018 rugsejo 27 dienos. Po 8 dienų vartojimo pamiršau, ką reiškia nuovargis, pamiršau, ką reiškia sunkus darbas.  Jaučiuosi begalo laimingas, žvalus ir energingas. Toks jausmas, tarsi skraidyčiau ant sparnų!  Dabar bandau ir kitus „NeoLife“ produktus (NeoLifeShake, Pro Vitality + ir Acidophilus Plus). Nuoširdžiai dėkoju Rimvydui Bajorinui ir „NeoLife“ kompanijai už tai, kad esate!
Vilius Liudvinavičius

Daugiau atsiliepimų apie „NeoLife“ produktų veiksmingumą ir teikiamą naudą sveikatai rasite ČIA