Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Valgykite ir Lieknėkite su NeoLife svorio kontrolės Programos vadovu

Prekės kodas: 4330
3,17 €

Aprašymas

Valgykite ir Lieknėkite su NeoLife svorio kontrolės Programos vadovu.

Naujas kūnas, geresnis gyvenimas!

Jūs turite viską, ko reikia, kad pasiektumėte tikslą. tereikia tik lengvo būdo, kad galėtumėte valgyti ir lieknėti. NeoLife svorio kontrolės programa pritaikyta prie Jūsų greito gyvenimo būdo ir padeda pasiekti Jūsų tikslą efektyviai, neskaičiuojant kalorijų, nelankant konsultacijų ir nepatiriant nuotaikos pokyčių, kurie anksčiau trukdė tai padaryti.Ši išsami, lengva ir veiksminga NeoLife svorio kontrolės programa buvo sukurta galvojant apie Jus.

Pradėkite siekti naujos kūno formos, geresnio gyvenimo!

Kodėl tai veikia?

Pagrįstas ląstelių mitybos mokslu ir moksliškai patikrinta glikemijos reakcijos kontrolės technologija, NeoLifeShake suteikia Jums visaverčių subalansuotų maistinių medžiagų, palaikančių svorio kontrolę.

Valgykite ir lieknėkite!

• Atsikratykite riebalų
• Išlaikykite raumenis
• Jauskitės sotūs ir patenkinti
 

Susisiekite su nepriklausomu NeoLife International konsultantu Rimvydu Bajorinu, ID 57-441405, jei turite klausimų, reikalinga konsultacija ar norite pirkti pigiau tiesiogiai iš gamintojo NeoLife International
tel.: +370 616 21819 el.p.: info@provitaminai.lt