Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės ir privatumo politika Suprantu

Flavonoid Complex

Prekės kodas: 790
26,20 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienas

Aprašymas

Flavonoid  Complex – NeoLife maisto papildas

60 tablečių 

Maisto papildai skirti padėti organizmui apsisaugoti nuo oksidacijos poveikio ir išvengti padidėjusio „blogojo“ cholesterolio. 

Kas tie paslaptingieji flavonoidai?

Flavonoidai (lot. flavus – geltonas) yra augalų žieduose, lapuose ir vaisiuose besikaupiantys augalų pigmentai, kurie suteikia skonį, spalvą ir kvapą. Būtent dėl augale esančių flavonoidų jis gali būti saldus, kartus, rūgštus ir pan. Apie šių medžiagų turinčių augalų naudą žmogaus sveikatai, žinoma jau kelis tūkstančius metų, o pastaruoju metu jų gydomosios savybės itin domina mokslininkus. Atliekami įvairiausi bandymai ir tyrimai. 

Iš flavonoidų gaminamas vitaminas P bei kiti vitamininiai preparatai. Šios medžiagos taip pat gali padėti organizmui susidoroti su uždegiminiais procesais, o taip pat apsaugoti nuo apnašų susidarymo arterijose. 

Flavonoidų galima gauti valgant daržoves bei vaisius arba vartojant NeoLife maisto papildus Flavonoid Complex.

Trumpai galima pasakyti, jog flavonoidai atstovauja didelei augalinių bei cheminių medžiagų šeimai. Skirtingų jų junginių galima rasti skirtinguose augaliniuose gaminiuose bei gėrimuose. Pavyzdžiui, jų itin gausu petražolėse, žalios ir juodos arbatos lapuose, obuoliuose, apelsinuose, mėlynėse, gvazdikėliuose, kakavos milteliuose ir kt. 

Flavonoidų šeima yra gausi, jie skirstomi į:

  • flavonolius, kurių gausu brokoliuose, pomidoruose ir arbatoje;
  • flavonus, gaunamus iš prieskoninių žolelių;
  • izoflavonus, pasisavinamus iš sojos pupelių;
  • flavononus, esančius citrusiniuose vaisiuose;
  • flavan-3-olius, randamus kakavoje ir arbatoje.

Kokia flavonoidų nauda? 

Flavonoidai pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu. 

1866 m. Anglijoje tarp žmonių tapo populiarus toks posakis: „An apple a day keeps the doctor away“ (liet. Vienas obuolys per dieną ir neprireiks gydytojo). Šis posakis reiškia, kad valgydami sveiką maistą, išliksite sveiki ir nereikės dažnai lankytis pas gydytojus. 
Flavonoidų turintis maistas gali padėti jums apsisaugoti nuo oksidacijos poveikio, o taip pat išvengti padidėjusio cholesterolio. Šios medžiagos itin palankiai veikia kraujagysles, kapiliarus ir širdies darbą, dalyvauja daugybėje kitų organizme vykstančių gyvybinių procesų. 

Flavonoid  Complex

Nors flavonoidų junginių galima gauti su maistu, vis tik ne visus juos žmogaus organizmas pasisavina. Tad kartais prireikia vartoti papildomai. NeoLife sukurti maisto papildai Flavonoid  Complex – tai puikus būdas papildomai gauti jums taip trūkstamų medžiagų. 

Vandeningoje žmogaus organizmo terpėje tirpūs maisto papildai pagaminti iš sveikų produktų, jų unikalioje formoje. Tai koncentruoti flavonoidai, papildyti vitaminu C, kuris padeda palaikyti stiprią imuninę sistemą ir organizmo tonusą. 

Flavonoid  Complex yra natūralus produktas, pagamintas iš spanguolių, kopūstų, žaliosios arbatos lapų (pašalinus kofeiną), šeivamedžio uogų, burokėlių, aviečių, apelsinų, citrinų, juodųjų vynuogių ir kitų vaisių bei daržovių. O ir pačių maisto papilduose esančių flavonoidų kiekis ne iš akies trauktas, bet nustatytas ir patvirtintas laboratoriniais tyrimais. Tad vartodami vos vieną tabletę per dieną, gausite optimalią paros normą. Paprasta, tiesa? 

Vartodami Flavonoid  Complex jūs neabejotinai rūpinsitės savo sveikata, kadangi maisto papilduose esantys naudingieji flavonoidai gali padėti: 

  • pagerinti arterijų funkciją;
  • pagerinti imuninės sistemos veiklą.
  • mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 
  • apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

O svarbiausia tai, kad rūpindamiesi savo sveikata, sveikai maitindamiesi ir gyvendami įdomų ir aktyvų gyvenimą, jūs galite ne tik pagerinti jo kokybę, bet ir prailginti trukmę. 

Svarbu neperlenkti lazdos 

Kad ir kokie naudingi flavonoidai bebūtų, kaip sakoma – kas per daug, tas nėra sveika. Todėl Flavonoid  Complex reikia vartoti taip, kaip nurodyta. Svarbu atminti ir tai, kad maisto papildai nėra maisto pakaitalas, todėl juos vartojant būtina sveika ir subalansuota mityba. O jei abejojate dėl pasirinkimo, visada galite pasikonsultuoti su jūsų sveikata besirūpinančiu gydytoju. 

Informacinį lapelį su visa sudėtimi rasite ČIA.

 Atsiliepimas 

Daug metų mane kankino šąlančių galūnių, pirštų tirpimo ir apmirimo taip vadinamas Reino sindromas. Sužinojau, kad „NeoLife“ maisto papildai gali padėti reguliuoti kraujagyslių ir smulkiųjų kapiliarų veiklą. Pabandžiau „Tre" ir „Flavanoid Comoplex". Šiuos du produktus stropiai gėriau du mėnesius. Ačiū Dievui, Reino sindromas manęs nebekankina. Rankos nebebūna šaltos, o maloniai šiltos ir normalios rausvos spalvos. Mano vartoti maisto papildai plečia kraujagysles ir smulkiuosius kapiliarus, gerina kraujo apytaką jais, todėl nemalonūs pojūčiai palaipsniui dingsta. 

Jeigu turite panašių problemų, galite skambinti ar rašyti. Mielai pasidalinsiu patirtimi.
Regina Šeškuvienė