Vitaminas D

Vitaminas D

Vitaminas D neabejotinai yra vienas svarbiausių vitaminų, kadangi jo trūkumas gali lemti daugelio ligų atsiradimą, o pats vitaminas dalyvauja galybėje mūsų organizme vykstančių procesų. 

Teigiama, jog vitaminas D gali būti gera priemonė, siekiant išvengti nemažai  susirgimų. Jis reikalingas ir norint sumažinti riziką susirgti širdies bei kraujagyslių ligomis, taip pat senatvinėmis ligomis, nes yra naudingas psichikai, smegenų veiklai. Būtina paminėti ir šio vitamino įtaką imunitetui – pakankamą vitamino D kiekį organizme sukaupusieji rečiau serga infekcinėmis ligomis. Ir tai dar ne viskas – vitaminas D stiprina kaulus, dantis, jis padeda įsisavinti kalcį. 

Jei organizme trūksta vitamino D, pacientai dažnai skundžiasi nuolatiniu nuovargiu, energijos stoka, apatija, prislėgta nuotaika, depresijos simptomais. Jei šiems požymiams nėra kitų priežasčių, verta pasitikrinti savo vitamino D lygį organizme. Jo stokojant taip pat kur kas dažniau puola peršalimas, gripas, kitos infekcinės ligos. Trūkstant vitamino D pastebima, jog žaizdos lėčiau gyja, plaukai linkę slinkti gana gausiai. Neretai šio vitamino stokojantys pacientai kaip simptomus įvardija ir nugaros, raumenų ar kaulų skausmus.

„NeoLife“ produktai, kurių sudėtyje yra vitamino D:

  • „NeoLife Vegan D" iš natūralių maistinių medžiagų, aukščiausios kokybės vitaminas D tobulai tinkantis visai šeimai.
  • „Kal-Mag Plus D“ maisto papildai, dėl ypatingos formulės tobulai suderinantys kalcio, magnio ir vitamino D3 trijulę bei dovanojantys Jums milžinišką jų naudą.
  • „NeoLifeShake“ baltyminis gėrimas, subalansuotas kasdienei mitybai ir svorio kontrolei. Įspūdinga sudėtis – net 22 aminorūgštys ir daugybė vitaminų bei mineralų!
  • „Formula IV Plus“ vitaminų ir mineralų maisto papildai, padėsiantys kokybiškai ir labai lengvai organizmą papildyti vitaminu D, A, C, E, B grupės vitaminais bei kitomis itin naudingomis medžiagomis.
  • „Pro Vitality+“ maisto papildas, leis mėgautis kokybišku, sveiku vitaminų kompleksu iš daržovių, grūdų, vaisių bei žuvies.
  • „Vita-Squares“ polivitaminai vaikams – neabejokite, vaikai dievins šias kramtomąsias tabletes. Sveikos, saugios ir labai turtingos vertingų medžiagų.
  • „NeoLife Bar“ vaisių ir riešutų batonėliai visai šeimai – sveikas užkandis, be tuščių kalorijų ir žalingų sudedamųjų dalių.

Su „NeoLife“ organizmą papildykite vitaminu D lengvai ir sveikai.
Svarbu: maisto papildai nėra maisto pakaitalas!