Imuniteto stiprinimas

Imuniteto Stiprinimas natūraliais ir veiksmingais „NeoLife" maisto papildais

Anksčiau ar vėliau ateina metas, kai susirūpiname sveikata , o ypač tada, kai susergame ar ją prarandame. Kreipiamės į medikus ir dažnu atveju, susirgus ypač peršalimo ligomis ar siaučiant virusams,  išgirstam visiems gerai žinomą „naujieną“–  imuniteto stiprinimas yra tai, nuo ko pirmiausia reiktų pradėti.

Kaip stiprinti imunitetą?

Tai ne paslaptis, tai žino visi „NeoLife" konsultantai, kad imuniteto stiprinimas prasideda nuo žarnyno, nes net 80% mūsų imuninės sistemos atsparumas priklauso nuo žarnyno gerųjų bakterijų  gyvybingumo! Gerosios bakterijos  padeda skaidyti maisto medžiagas, slopina žalingų bakterijų dauginimąsi, skatina nereikalingų medžiagų pasišalinimą iš organizmo. Čia į pagalbą imunitetui stiprinti galite pasitelkti „NeoLife"  „Acidophilus Plus“, kuris pasižymi savo unikalumu ir veiksmingumu. 

Kokie maisto papildai gali efektyviai pagelbėti stiprinant imunitetą?

Tai gamtos sukurti, mokslo ir laiko patvirtinti „NeoLife maisto papildai: visų vitaminų karalius - vitaminas C, vitaminas E, karotenoidai, flavonoidai, česnakas, resveratrolis ir kitos koncentruotos maistinės medžiagos. Tai natūralūs ir galingi antioksidantai. Rinkitės atidžiai skaitydami maisto papildo etiketę bei sudėtį ir išsirinkite tai, kas Jums yra svarbiausia.