NeoLife vitaminai

Kas yra provitaminai ir kuo jie skiriasi nuo vitaminų?

Provitaminai- tai neaktyvi vitamino forma. Patekęs į organizmą provitaminas yra paverčiamas vitaminu pagal organizmo poreikį tuo momentu. Pvz.: jeigu organizmas tą dieną gavo pakankamai vitamino A, tai beta-karotenas nebus paverčiamas (aktyvuojamas) į vitaminą A ir bus pašalintas iš organizmo. Tarkim žmogus išgėrė multivitaminų (pvz.: sintetinių ) kompleksą ir suvalgė morką. Organizmas pirmiau įsisavins “gatavą” vitaminą A , šiuo atveju sintetinį, nes jo nereikia versti-aktyvinti, jis jau aktyvus, o morkoje esantį beta-karoteną pašalins, nes žmogus gavo vitamino A pakankamai sintetinio, jo papildomai nebereikia. 

Taigi kur slypi blogybė? Užtenka sintetinius vitaminus vartoti daugiau kaip 3 mėnesius ir organizmas pamažu atpranta aktyvinti provitaminus. Taigi tokiu būdu daroma meškos paslauga („duodi organizmui žuvį, o ne meškerę”). Todėl vartojant sintetinius vitaminus būtinai kas 3 mėnesius reikia daryti pertraukas, kad organizmas neatprastų dirbti (versti provitaminus į vitaminus). 

Dar viena blogybė vartojant sintetinius ( “gatavus”) vitaminus yra jų perdozavimas. Tarkim žmogus vartoja vienus vitaminus bendram organizmo pastiprinimui, kitus akims, dar kitus plaukams ir visuose juose yra sintetinio vitamino A. Organizmas pasisavina sintetinį vitaminą A iš visų šių kompleksų, nesvarbu, kad tą dieną žmogui tiek nereikėjo vitamino A. Perdozavus sintetinį vitaminą A , vitaminą E pašaliniai poveikiai yra pavojingi sveikatai (gali sukelti onkologinius susirgimus, vaisiaus apsigimimus ir kt.)

SVARBU:
„Neolife" kompanijos produktai pagaminti iš žuvies, grūdų, daržovių, vaisių-uogų ekstraktų. Produktuose esančios maistinės medžiagos yra neaktyvios ( provitaminai) tol, kol organizmas pats jų neaktyvuoja. Nėra pavojaus perdozuoti, nes visą perteklinį kiekį organizmas pašalina neaktyvavęs. Nėra pavojaus “išlepinti” organizmo (atpratinti nuo darbo). 

„Neolife" produktus (maistines medžigas) galima vartoti be pertraukų. Tai tas pats, kas suvalgyti pilnaverčių, šviežių, sveikų maisto produktų kasdien, arba praturtinti maistinėmis medžiagomis tą maistą, kurį valgome.

„NeoLife“ PRODUKTŲ IŠSKIRTINUMAS

Grynumas, veiksmingumas ir įrodymai

Daugiau kaip 60 metų, ištisos šeimų kartos visame pasaulyje pavedė „NeoLife“ daryti tai, ką gali tik nedaugelis įmonių - t.y. gaminti produktus, kurių pagrindą sudaro aukščiausios kokybės sveikų šaltinių komponentai, kurių veiksmingumą įrodė milijonai patenkintų klientų.

* IŠTIRTI. Žymiausi pasaulio mokslininkai, tyrinėtojai ir mitybos specialistai ieško  veiksmingų sprendimų.

* GRYNI. Patyrę technologai atrenka tik geriausias žaliava, jog galėtų užtikrinti aukščiausią sudėtinių dalių grynumo lygį.

* SAUGŪS. „NeoLife“ maisto papildai yra biologiškai suderinami. Tai reiškia, kad jų sudėtinės dalys tinka žmogaus organizmui ir produktus galima saugiai vartoti. „NeoLife“ naudoja tik tas medžiagas, kurios ištisus šimtmečius buvo žmogaus mitybos dalis.

* VEIKSMINGI. „NeoLife“ produktai sukurti remiantis naujausiomis mokslo žiniomis ir šiuolaikiškiausiomis technnologijomis, siekiant koncentruoti ir standartizuoti aktyvius žaliavų komponentus. Taip garantuojama, kad galutinis produktas suteiks visą gamtos skirtą naudą.

* IŠBANDYTI. „NeoLife“ produktai kruopščiai tiriami pasitelkiant naujausius mokslinius metodus siekiant užtikrinti produktų saugumą, kokybę ir veiksmingumą. Sudedamosios dalys taip pat nuolat tiriamos aiškinantis, ar nėra potencialių žalingų medžiagų.

* PATVIRTINTI. Klinikiniai tirinėjimai, įrodantys „NeoLife“ produktų veiksmingumą, buvo publikuoti pačiuose prestižiškiausiuose pasaulio moksliniuose žurnaluose. „NeoLife“ unikalus tvirtas įsipareigojimas remtis mokslo pranašumais pritraukė Jungtinių Amerikos Valstijų Žemės ūkio departamento, Ligų kontrolės ir prevencijos centro, didžiųjų universitetų bei kitų gerbiamų institucijų pasaulyje dėmesį.

„NeoLife“ vitaminai ir mineralai sukurti Jūsų geresnei sveikatai, geresnei savijautai, grožiui ir sveikesniam gyvenimui. Vartodami „NeoLife“  produktus Jūs galite geriau jaustis, geriau atrodyti ir geriau gyventi!

„NeoLife“yra pasaulinis lyderis maisto papildų rinkoje, kuris siūlo aukščiausios kokybės vitaminus ir mineralus. „NeoLife“ vitaminai ir mineralai neturi analogų pasaulyje, nes naudoja tik geriausios kokybės natūralias maistines medžiagas - žmogaus maisto grandinės sudedamąsias dalis, kurių svarba pagrįsta žymiausių pasaulio mokslininkų ir mitybos specialistų mokslinių tyrimų. „NeoLife“ maisto papildai dera tarpusavyje, veikia sinergiškai ir užtikrina maksimalų pasisavinimą.

„NeoLife“ vitaminai ir mineralai žymimi„NeoLife“ ženklu. „NeoLife“ reiškia „naujas gyvenimas“, kuris simbolizuoja galią, suteikiančią jūsų organizmui maistinių medžiagų, kurių reikia norint gyventi sveiką, energijos ir gyvybingumo kupiną gyvenimą. Turėdama 60 metų produktų vartojimo istoriją, „NeoLife“ siūlo aukščiausios kokybės maisto papildus, kurie yra sukurti gamtos ir pagrįsti mokslo. „NeoLife“ vitaminai ir mineralai skirti aktyviai sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems ir savo bei vaikų sveikata besirūpinantiems žmonėms.