„NeoLife“ vertybės

„NeoLife“ – kokybė be kompromisų

„NeoLife“ investicija į sveikatos ir sporto kokybę yra grindžiama laiko patikrintomis produktų gamintojo „NeoLife“ vertybėmis. Kad gamtos padiktuoti ir mokslo pagrįsti sprendimai jau šiandien garantuotų čempionišką Jūsų gyvenimo kokybę.

Natūralumas ir progresyvumas 

Medžiagos iš gamtos ir progresyvūs medicinos mokslo metodai leidžia siūlyti išskirtinai sveiką ir saugią investiciją į pilnavertį Jūsų organizmo ląstelių aprūpinimą. „NeoLife“ maistas sportui: papildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys  be dopingo, be chemijos, be nepageidaujamo šalutinio poveikio – sporto pergalėms ir jėgų kupinai kasdienybei.

Profesionalumas ir efektyvumas

Internetinėje parduotuvėje provitaminai.lt platinami „NeoLife“ produktai pripažinti daugiau nei 50 pasaulio šalių. Maisto papildų gamyboje ir tobulinime dalyvauja kvalifikuota mokslo taryba (SAB) ir „NeoLife“ steigėjas Jerry Brassfield'as, nes Jūs nusipelnėte ne vidutiniško, o čempioniškai funkcionuojančio organizmo. 

Sąžiningumas ir individualumas

Jūsų organizmui nereikia sintetinių priedų. Jūsų sportinei karjerai nereikia dopingo. „NeoLife“ siūlo plačią patentuotų ir pasaulyje pripažintų produktų liniją, kuri leidžia užtikrintai ir patikimai investuoti į individualius Jūsų organizmo poreikius bei sveikatos stiprinimą. 

Susisiekite su nepriklausomu „NeoLife“ konsultantu Rimvydas Bajorinas ID 57-441405, jei išalkote pergalių, turite klausimų, reikalinga konsultacija ar norite pradėti savo verslą su „NeoLife“ 
tel.: +370 616 21819 ar info@provitaminai.lt