Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

NeoLife Pro Vitality+ - natūralūs vitaminai, maisto papildai

Prekės kodas: 942
52,70 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

„Pakraukite“ savo ląsteles iš vidaus su natūraliais „NeoLife Pro Vitality+“ vitaminais bei mineralais ir užsitikrinkite puikią dienos pradžią aktyvesniam ir sveikesniam gyvenimui.

„NeoLife Pro Vitality+" - natūralūs maisto papildai iš sveikų produktų Jūsų kasdieniam gyvybingumui ir energijai.

Mūsų mityba turi poveikį mūsų energijai ir gyvybingumui. Jiems išlaikyti būtina kontroliuoti svorį, būti fiziškai aktyviems ir vartoti daug maistinių medžiagų turinčius sveikus grūdus, vaisius, daržoves bei žuvį. „NeoLife Pro Vitality+" siūlo sveiko maisto papildus patogioje nešiojamoje pakuotėje, kurią galite įsidėti į kišenę ar krepšį, ir kurie suteikia gyvybingumo iš sveikų grūdų, vaisių, uogų, daržovių bei žuvies. „NeoLife Pro Vitality+"  - tai nuostabus maisto papildas aktyviam, kasdieniam gyvenimo būdui.

 MAISTINĖS MEDŽIAGOS IŠ SVEIKO MAISTO - GERAI SVEIKATAI
Visos žymiausios pasaulio sveikatos apsaugos organizacijos sutinka, jog geros sveikatos paslaptis
yra fizinis aktyvumas ir maistinių medžiagų turtinga mityba, kurią sudaro sveiki grūdai, vaisiai,daržovės
ir žuvis.

SUKURTA GAMTOS
„NeoLife Pro Vitality+“ natūralūs maisto papildai padeda jums išlikti puikios formos, jie suteikia geriausių maistinių medžiagų iš sveikų, neapdorotų šaltinių.

PAGRĮSTA MOKSLO
Šios maistinės medžiagos pateikiamos ypač bioveiksminga forma, ypatinga produkto formulė kliniškai patvirtina, padedanti maistines medžiagas veiksmingiausiai absorbuoti, panaudoti ir gauti iš jų didžiausios naudos.

KOKYBĖS GARANTIJA
Mes didžiuojamės savo aukštos kokybės ir saugumo standartais, kurie užtikrina mūsų produkcijos efektyvumą jau daugiau kaip 60 metų.

Pagrindiniai privalumai „NeoLife Pro Vitality+"

„NeoLife  Pro Vitality+" pakuotėje esantys natūralūs maisto papildai - patvirtinti, stiprinantys mūsų sveikatos ir gyvybingumo pagrindą. Patogi pakuotė. Pakuotėje yra 4 moksliškai patvirtinti produktai: „Tre-en-en”, „Carotenoid Complex”, „Omega-3 Salmon Oil Plus” ir Essential vitamin & Mineral Complex, suteikiantys pačių svarbiausių medžiagų, esančių sveikuose grūduose, vaisiuose, uogose, daržovėse ir žuvyje. Kiekvienoje pakuotėje esantys natūralūs maisto papildai suteikia aktyvių maisto medžiagų, kurios palaiko:

- trykštančią energiją
- ląstelių sveikatą
- stiprią antioksidantų apsaugą
- stiprų imunitetą
- jaunatvišką odą, plaukus ir nagus

Kiekviename maišelyje:

1 kapsulė „Tre-en-en”.  Tai sveikų grūdų koncentratas, kuris maitina ląsteles ir suteikia joms daugiau energijos bei gyvybingumo. Jis gerina ląstelių membranos veiklą: daug energijos turinčios maisto medžiagos gali lengvai į ją patekti, o šalutiniai produktai pasišalinti. „Tre-en-en” buvo sukurtas 1958 m., ir tai buvo pirmasis augalinės kilmės maisto papildas pasaulyje. Jis suteikia augalinės kilmės lipidų, būtinų optimaliai sveikatai ir ląstelių veiklai. Jame yra omega-6 ir omega-3 riebiųjų rūgščių, fitosterolių, įskaitant beta sitosterolį, gama orizantolį, stigmasterolį, kampasterolį ir oktakozanolį.
1 kapsulė „Carotenoid Complex”. „Carotenoid Complex” suteikia 15 skirtingų karotenoidų, apsaugo ląsteles ir stiprina imuninę sistemą..
1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”. „Omega-3 Salmon Oil Plus” - tai pirmasis tokio pobūdžio maisto papildas, užtikrinantis visų 8 žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos komponentų nustatytą normą. Pagamintas iš švaraus, natūralaus lašišos aliejaus ir suteikia visą vieno turtingiausių omega-3 riebalų rūgščių šaltinių naudą.
1 tabletė „Essential Vitamin and Mineral Complex" suteikia pagrindinių 18 vitaminų ir mineralų.

Vitaminai C ir E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.
Vitaminai A, C ir D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.
Geležis padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.
Cinkas padeda palaikyti normalią odos, plaukų ir nagų būklę.

Vartokite  1 maišelį „NeoLife Pro Vitality+"  pusryčių metu..

Pakuotėje: 30 maišelių - po 3 kapsules ir 1 tabletę (1 kapsulė „Tre-en-en”, 1 kapsulė „Carotenoid Complex”, 1 kapsulė „Omega-3 Salmon Oil Plus”, 1 tabletė „Essential Vitamin & Mineral Complex"). .
Pakuotės kaina 51,57€.
Maišelio   kaina   1,72€

Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.