„NUTRIANCE ORGANIC“ ekologiškos odos priežiūros priemonės

„NUTRIANCE ORGANIC“ – tai mokslu remiantis sukurta ekologiškų odos priežiūros priemonių linija, kurios pagrindą sudaro jūros augalai. „Age-Defying Cell Activating System“ amžiaus nepaisanti ląstelių aktyvinimo sistema 3 paprastuose žingsniuose apjungia sinergines „Nutriance Organic“ savybes, priemonių formulės, skirtos jūsų odos tipui, kovoja su priešlaikinio senėjimo požymiaisBe parabenų, nebandytas su gyvūnais, 100% veganiškas, nesukelia komedonų.

Jūros augalai gaunami iš saugojamos biosferos – Molène archipelago Bretanėje (Prancūzija), kuris žymus savo itin turtinga jūros augalija, švariu jūros vandeniu, mineralinėmis druskomis ir mikroelementais. Unikalių iš jūros gautų medžiagų odą saugančias ir maitinančias savybes papildo platus augalinių medžiagų spektras. Produktai sukurti bendradarbiaujant su geriausiais odos priežiūros ekspertais ir jūrų biologais, kliniškai išbandyti prestižiniuose tyrimų ir dermatologijos centruose Prancūzijoje.

.„NUTRIANCE ORGANIC“ 
IŠSKIRTINIŲ FORMULIŲ YPATYBĖS:
10 šviežių jūros dumblių ekstraktų
Grynas ir patentuotas jūros vanduo
15 eterinių aliejų 
10 augalų vandenų ir ekstraktų 
Odos sluoksnį stiprinantys peptidai Gyvybiškai svarbios riebalų rūgštys
Saugantys antioksidantai, įskaitant karotenoidus ir polifenolius

Naudojami ingredientai ir gamybos metodai, laikantis griežtų kokybės ir aplinkos apsaugos standartų, leido sertifikuoti „Nutriance“ odos priežiūros linijos priemones „COSMOS ORGANIC“ aukštus standartus atitinkančiu sertifikatu, kurį suteikė „ECOCERT GREENLIFE“ sertifikavimo įstaiga. Be to, „Nutriance“ ekologiškos odos priežiūros priemonėse nėra parabenų, jos nesukelia komedonų, yra 100% veganiškos ir nebandytos su gyvūnais.