„NeoLife“ investicija

GNLD „NeoLife“ maistas sportui: papildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys – ne tik sporto pergalėms ir čempioniškai kasdienybei

Investicija, kuri pasiteisina

GNLD / „NeoLife“ kompanijos gaminami „NeoLife“ produktai (maistas sportui: papildai sportui: provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys) jau daugiau nei 60 metų vartojami profesionalių ir mėgėjų sportininkų daugiau nei 50 pasaulio šalių. „NeoLife“ – šių dienų titanų pasirinkimas.

Investicija, kurioje daugiau gamtos

Maistas sportui: papildai sportui: provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys, kuriuos gamina GNLD / „NeoLife“, vadovaujamasi principu: „sukurta gamtos, patvirtinta mokslo“. Tai lemia, kad „NeoLife“ produktų sudėtyje naudojamos tik moksliškai patikrintos natūralių, gamtoje randamų medžiagų formulės.sporto pergalėms ir jėgų kupinai kasdienybei.

Investicija, kuri pagrįsta mokslu

„NeoLife“ maistas sportui (papildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys) produkcijos gamyboje ir tobulinime optimaliomis ląstelių mitybos formulėmis rūpinasi kvalifikuota mokslo tyrėjų taryba (SAB). nes čempioniška kokybė nemėgsta kompromisų.

Investicija, kurią renkasi čempionai

•    slidininkas, Sočio olimpinių žaidynių aukso medalininkas Sami Jauhojärvi
•    plento dviratininkas, ilgametis Estijos čempionas ReinTaaramäe
•    triatlonininkas Marko Albert;
•    irkluotojas Allar Raja;
•    JAV balerina Deborah Meis;
•    regbio legenda StefanTerblanche;
*    2015 m. “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose aukso medalio laimėtojas Tomas Bendoraitis;
•    ir daugelis kitų žinomų pasaulio sportininkų.

Investicija, kuri veikia Lietuvoje

Rinaldas Česnaitis – profesionalus, daugiau nei 20 metų patirtį sukaupęs kultūrizmo-fitneso treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas,  savo organizmą lepina „NeoLife“ maisto papildais, kuriuos rekomenduoja ir  savo auklėtiniams – pasaulio ir Europos kultūrizmo čempionams.

 

 

Sveikiname  Tomas Bendoraitis, kuris prisijungė prie „NeoLife“ sportininkų komandos

Tomas Bendoraitis gimė 1979 m. Marijampolėje. Po daug metų trukusio atkaklaus darbo, jis pagaliau tapo vienu iš geriausių kultūristų pasaulyje. Mes didžiuojamės turėdami Tomą savo komandoje.

Kaip „NeoLife“ papildai sportui atsirado Jūsų mityboje?

Pirmiausia „NeoLife“ maisto papildus man pasiūlė mano treneris Rinaldas Česnaitis, o vėliau šiuos produktus man pristatė „NeoLife“ nepriklausomas konsultantas Rimvydas Bajorinas.

Kodėl būtent „NeoLife“ papildai sportui?

„NeoLife“ maistas sportui: papildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai ir amino rūgštys - tai natūralios, koncentruotos aukščiausios kokybės maistinės medžiagos.  Renkuosi „NeoLife“ produktus, nes, ruošiantis varžyboms, tenka laikytis labai griežtų dietų, o maisto kokybė man yra be galo svarbi: noriu būti energingas, gyvybingas ir stiprus. Pabandęs „NeoLife“ maisto papildus, pajutau jų kokybės naudą, kuri mane visiškai patenkino.
Rekomenduoju ir kitiems sportininkams juos vartoti.

Kokį poveikį Jūsų gyvenimui padarė „NeoLife“ maisto papildai?

“NeoLife” maisto papildų ir mano sunkaus darbo ruošiantis varžyboms dėka, laimėjau aukso medalį 2015 m. “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose. Taip pat užėmiau 1 - ąją vietą “Robert Burneika Classic” kultūrizmo varžybose.

Mėgstamiausi Tomo Bendoraičio maistas sportui yra: “Tre - en - en”,  “Kal - Mag Plus D”,  “Wheat Germ Oil with vitamin E”,  “Omega-3 Salmon Oil Plus”,  “All C”,  “Carotenoid Complex”.

Tomas Bendoraitis (kultūrizmo-fitneso treneris Rinaldas Česnaitis) ir pasiekimai:

2015m.
1 - oji vieta “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose
1 - oji vieta “Robert Burneika Classic” kultūrizmo varžybose

2014 m.
Absoliutus Lietuvos kultūrizmo čempionas
Absoliutus Oslo “Grand Prix” nugalėtojas
Absoliutus “European Classic Bodybuilding” nugalėtojas
2 - oji vieta “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose
2 - oji vieta “World  Classic Bodybuilding”
1 - oji vieta “ Classic Bodybuilding” varžybose (pasaulio reitinge)