Kosmetika

Kosmetika internetu - sprendimai grožiui

Kiekvienai moteriai svarbu veido ir viso kūno priežiūra.Tačiau ne kiekviena žino, kad veido ir kūno odą rekomenduotina prižiūrėti ir iš vidaus ir iš išorės. 

Sprendimas iš vidaus – tai „NeoLife" natūralus vitaminas E. kuris suteikia visas 8 vitamino E rūšis, užtikrindamas plataus spektro apsaugą. Vitaminas E – tai nepamainomi vitaminai grožiui, vitaminai  plaukams, vitaminai nagams, vitaiminai odai, o vyrams ir potencijai. 

Sprendimas iš išorės veido odos priežiūrai - „NeoLife" kompanijos „Nutriance Organic“ linijos natūrali ir ekologiška kosmetika internetu.

Sprendimas iš išorės kūno ir plaukų priežiūrai – tai „NeoLife" kompanijos „Nutriance“ linijos produktai:aloe vera gel, kūno losjonas, rankų kremas, dušo želė, šampūnai, kondicionierius plaukams - kosmetika internetu. 

Veido odos priežiūros sistema

NeoLifekompanijos „Nutriance Synergy Cycle‟ - tai veido odos priežiūros sistema. Kliniškai įrodyta, kad sumažina mimikos raukšleles ir raukšles, padidiną odos drėgmę ir, stiprindama antioksidantų veiklą, padeda apsaugoti jūsų odą nuo oksidacijos. Nauda bus didesnė, jei vadovausitės 3 žingsnių veido odos priežiūros sistema.. Produktai sukurti žymiausiose Šveicarijos laboratorijose pagal griežčiausius NeoLife Mokslo patarėjų tarybos principus. Nutriance Organicproduktai kliniškai išbandyti ir patvirtinti pačiose prestižiškiausiose kosmetikos bandymų laboratorijose Prancūzijoje.

Daugiau informacijos apie INCI rasite paspaudę čia.