Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

GNLD / NeoLife žuvų taukai Omega-3 Salmon Oil Plus

Prekės kodas: 929
34,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

NeoLife​ maisto papilde, žuvų taukuose, Omega-3 Salmon Oil Plus yra visos svarbiausios 8 omega-3 riebalų rūgštys, dalyvaujančios žmogaus mityboje.

Pagrindiniai privalumai NeoLife​ maisto papildo Omega-3 Salmon Oil Plus

EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.
Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją  ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.
Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų. Standartizuotas visų 8 žmogaus mitybai svarbių omega-3 šeimos riebalų rūgščių kiekis.

Vartokite 3 kapsules per dieną valgio metu.

Kodėl NeoLife​ maisto papildo Omega-3 Salmon Oil Plus?

Priežastys, kodėl naujam klientui derėtų pirkti ir išbandyti mūsų produktus, taip pat, kodėl mūsų konsultantais galima pasitikėti, slypi produktų kokybėje.

NeoLife Omega-3 Salmon Oil Plus nereikia atskiro pristatymo. Dešimtmečiais girdėjome ir skaitėme apie omega-3 riebalų rūgštis, kurių svarba yra plačiai pripažįstama. Europos Komisijos reglamentai (ES) Nr. 440/2011 ir Nr. 432/2012 leidžia teigti, jog:

* Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių smegenų vystymuisi.*
* Dokozaheksaeno rūgštis (DHR), motinai ją vartojant, yra naudinga normaliam vaisiaus ir žindomų kūdikių akių vystymuisi.*
* EPR ir DHR svarbios normaliai širdies veiklai.**
* DHR svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti.**
* DHR padeda išsaugoti normalų regėjimą.**
* Dokozaheksaeno rūgšties (DHR) vartojimas yra naudingas normaliam kūdikių iki 12 mėn. amžiaus regėjimo vystymuisi.***

* Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 200 mg DHR kartu su suaugusiesiems rekomenduojamu suvartoti per parą omega–3 riebalų rūgšties kiekiu.

** Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

*** Teigiamas poveikis atsiranda per parą suvartojant 100 mg DHR.

Kodėl NeoLife Omega-3 Salmon Oil Plus yra geresnis produktas? Todėl, kad jis sukurtas gamtos ir pagrįstas mokslo.

SUKURTA GAMTOS

NeoLife Omega-3 Salmon Oil Plus  produktas pagamintas laikantis gamtos numatyto pavyzdžio žmogaus mitybai. Aliejai gaunami iš lašišų, ančiuvių, sardinių ir tunų, patikrinti dėl galimų 200 pavojingų medžiagų, jog būtų užtikrinta, jog jų produkte nėra. Tam, kad būtų gaunamas platus omega-3 riebalų rūgščių spektras, naudojamos įvairios žuvys: produkte yra visos 8 omega-3 riebalų rūgščių rūšys, įeinančios į žmogaus mitybą, – kaip ir numatė gamta.

PAGRĮSTA MOKSLO

Kartu su įvairiais omega-3 riebalų rūgščių naudą įrodančiais tyrimais, išspausdintais moksliniuose žurnaluose, mes taip pat norėjome pateikti su mūsų produktu susijusių duomenų, ir atlikome klinikinį tyrimą. Jo rezultatai pristatyti FASEB (ang. Federation of American Societies for Experimental Biology – liet. Amerikos eksperimentinės biologijos sąjungų federacija) 2008 m. metinėje konferencijoje. Buvo įrodyta, kad  Omega-3 Salmon Oil dėl gero biologinio prieinamumo yra veiksmingas produktas.

Trijose „Omega-3 Salmon Oil Plus‟ kapsulėse yra daugiau kaip 1 g omega-3 riebalų rūgščių, iš kurių EPR sudaro 460 mg ir DHR – 480 mg.

Veiksmingi, saugūs ir natūralūs žmogui NeoLife produktai.  − visada teisingas pasirinkimas.

Šaltinis NeoLifeBlog

Rodyti etiketę

• Maisto papildas negali būti naudojamas kaip maisto pakaitalas, jis neatstoja subalansuotos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo svarbos.
• Neviršyti rekomenduojamos paros normos.
• Saugoti nuo vaikų.