Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Kofermentas Q10 - NeoLife maisto papildas

Prekės kodas: 930
46,07 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

NeoLife kofermentas Q10 - energijai ir ištvermei! Širdies ir kraujagyslių sveikatai! Raumenų kokybiškam atsistatymui! Smegenų veiklai ir atminčiai!

Įkraukite savo ląsteles su NeoLife kofermentu Q10 iš natūralių šaltinių. NeoLife naudoja pačias šiuolaikiškiausias biogenines technologijas, jog galėtų pateikti natūralų (100 mg kiekvienoje dienos normoje), itin gerai biologiškai įsisavinamą kofermentą Q10 kartu su unikaliomis svarbiausiomis drauge veikiančiomis maistinėmis medžiagomis. Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja kofermentas Q10 atsargas. Tai yra pakankama priežastis savo mitybą papildyti NeoLife kofermentu Q10.

Dėl savo unikalios, riebaluose tirpios struktūros kofermentas Q10 gali lengvai egzistuoti ir už ląstelės membranos ribų. Kofermentas Q10 nyksta arba natūraliai su amžiumi organizme sumažėjus gamybos efektyvumui (biosintezei), arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio, arba dėl abiejų priežasčių. Mūsų natūraliai gaminamo kofermento Q10 kiekis mažėja su amžiumi, dažniausiai jo kiekis sulaukus 50-ties sumažėja daugiau kaip 50%.

Žinoma, kad mitybos, gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja kofermento Q10 atsargas. Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolio mažinimui skirtų vaistų, statinų vartojimas, kurie griauna natūralią kofermento Q10 biosintezę organizme. Štai dėl ko turime papildomai vartoti NeoLife kofermentą Q10.

NeoLife kofermentas Q10 suteikia:
• Išskirtinio NeoLife augalinių lipidų ir sterolių mišinio, išgaunamo iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių;
NeoLife polifenolių mišinio, kurį sudaro natūralūs, iš sveikų šaltinių gaunami polifenoliai, o taip pat resveratroliai iš raudonųjų vynuogių;
L-cisteino, svarbios aminorūgšties, reikalingos gliutationo biosintezei ląstelėse; 
• Kitų svarbių sudedamųjų dalių: saulėgrąžų lecitino, kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejaus, ryžių sėlenų aliejaus, kurie padeda įsisavinti KoQ10;
• Unikalią kapsuliavimo technologiją: virškinimas prasideda vos už 2 minučių ir tai paskatina greitą įsisavinimą.

Kodėl kofermentas Q10 reikalingas mūsų organizmui?

1. Žinoma, kad kofermento Q10 lygis senstant natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų susidarymo (biosintezės) ir/arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio. Dažnai sulaukus 50 metų jo lygis krenta daugiau kaip 50%.

2. Žinoma, jog mitybos ir gyvenimo būdo įpročiai taip pat mažina kofermentą Q10 lygį.

3. Dėl kai kurių receptinių vaistų, ypač cholesterolio mažianančių statnų, bei kitų nereceptinių vaistų vartojimo organizme gali imti trūkti kofermento Q10.

Vartojimas: gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu.

Rodyti etiketę