Apie mus

„NeoLife“ - tarptautinė kompanija, gyvuojanti jau nuo 1958-ųjų metų.. Pradžia - Jungtinėse Amerikos Valstijose, šiandien - jau virš 55 pasaulio rinkų, Lietuvoje, oficialiai, nuo 2006-ųjų metų. „NeoLife“ kuria, gamina ir parduoda kasdienio vartojimo produktus - mitybos papildus (koncentruotas maistines medžiagas), kūno ir veido priežiūros priemones „Nuriance" ir „Nutriance Organic" bei namų valymo priemones „Golden", taip pat unikalią svorio mažinimo programą. Autoriai - grupė mokslininkų, susijungusių į Mokslo patareju taryba (SAB), žinomų savo srities specialistų visame pasaulyje. Juos subūrė Arthur'as Furst'as, toksikologas, onkologas, onkologijos pradininkas, Oksfordo universitete įkūręs vėžio tyrimų laboratoriją, išradęs, taip vadinama, "skystą chemoterapiją per burną", iš kurio vadovelių žmonės studijuoja mediciną. Prisijungęs prie šios kompanijos realizavo savo seną svajonę - lėtinių ligų prevenciją...

 „NeoLife“ kompanija - tipiška tinklinės rinkodaros kompanija, t.y. galutinis vartotojas internetu įsigyja prekes tiesiogiai iš gamintojo, o kurjeriai atveža per dieną-dvi į namus arba nurodytu adresu (tarp kitko Europoje realizuojamos prekes ir gaminamos Europoje). 
 
Verslas su „NeoLife“ - vartotojų ir verslo partnerių tinklo kūrimas. Atkreiptinas dėmesys, kad tai vyksta iš savo internetinės parduotuvės/ofiso įsigyjant prekes asmeniniam vartojimui bei rekomenduojant šią galimybę kitiems. Beje, pardavinėti produktų nebūtina. Palaipsniui įmanoma susikurti didelę vartotojų grupę ir gauti labai solidžias pasyvias pajamas. Nes procesas tęstinis - visi produktai kasdienio vartojimo.  Be finansinės rizikos, be didelių investicijų, be įsipareigojimų, investuojant tik dalį savo laiko. Sukurtas tinklas (t.y. ID numeris) paveldimas, gali būti parduodamas, žodžiu, turi išliekamąją vertę.
 
Rimvydas ir Kamilė Bajorinai (20 metų patirtis versle ir investavime) nuo 2011 m. kovo mėn. 7 d. tapo nepriklausomais „NeoLife“ konsultantais (ID 57-441405). Jiems didžiausią džiaugsmą teikia verslas ir gyvenimo būdas su „NeoLife“, nes kuo daugiau komandoje užauga laimingų ir sėkmingų žmonių, tuo patys tampa laimingesni ir sėkmingesni.

Jeigu jau esate išbandę ir patyrę „NeoLife“ produktų naudą, kad būtumėte tikri ar norite tapti nepriklausomu „NeoLife“ konsultantu ir sukurti savo pelningą, tarptautinį verslą be finansinės rizikos ir be didelių investicijų, atsakykite sau į šiuos 3 klausimus:

1. Ar norėtumėte padvigubinti savo mėnesio pajamas ir sukaupti daugiau santaupų?
2. Ar norėtumėte daugiau skirti laiko savo šeimai bei pomėgiams?
3. Ar norėtumėte sustiprinti savo sveikatą, fizines bei psichologines jėgas?

Jeigu bent 2 atsakymai teigiami, nedelskite ir prisijunkite prie sparčiausiai augančios „NeoLife“ komandos registruodamiesi čia.

Susisiekite su nepriklausomu „NeoLife“ konsultantu Rimvydu Bajorinu, ID 57-441405, jei turite klausimų, reikalinga konsultacija ar norite pradėti savo verslą su „NeoLife“
tel.: +370 616 21819 ar info@provitaminai.lt