Apie mus

Kas yra „NeoLife“?

„NeoLife“ - tarptautinė kompanija, gyvuojanti jau nuo 1958-ųjų metų (ankstesnis pavadinimas - GNLD). Pradžia - Jungtinėse Amerikos Valstijose, šiandien - jau virš 55 pasaulio rinkų, Lietuvoje, oficialiai, nuo 2006-ųjų metų. Kuria, gamina ir parduoda kasdienio vartojimo produktus -  maisto papildai: papildai sportui, provitaminai, vitaminai, mineralai, amino rūgštys, kosmetikakūno ir veido priežiūros priemones „Nutriance Organic" bei švaros priemonės Golden", taip pat unikalią svorio metimo programą. Autoriai - grupė mokslininkų, susijungusių į Mokslo patareju taryba (SAB), žinomų savo srities specialistų visame pasaulyje. Juos subūrė Arthur'as Furst'as, toksikologas, onkologas, onkologijos pradininkas, Oksfordo universitete įkūręs vėžio tyrimų laboratoriją, išradęs, taip vadinama, "skystą chemoterapiją per burną", iš kurio vadovelių žmonės studijuoja mediciną. Prisijungęs prie šios kompanijos realizavo savo seną svajonę - lėtinių ligų prevenciją...

„NeoLife"   kompanija - tipiška tinklinio marketingo kompanija, t.y. galutinis vartotojas internetu įsigyja prekes tiesiogiai iš gamintojo, o kurjeriai atveža per dieną-dvi į namus arba nurodytu adresu (tarp kitko Europoje realizuojamos prekes ir gaminamos Europoje). 

Kas yra verslas su „NeoLife“?

Verslas su „NeoLife" - vartotojų ir verslo partnerių tinklo kūrimas. Atkreiptinas dėmesys, kad tai vyksta iš savo internetinės parduotuvės/ofiso  įsigyjant prekes asmeniniam vartojimui bei rekomenduojant šią galimybę kitiems. Beje, pardavinėti produktų nebūtina. Palaipsniui įmanoma susikurti didelę vartotojų grupę ir gauti labai solidžias pasyvias pajamas. Nes procesas tęstinis - visi produktai kasdienio vartojimo.  Be finansinės rizikos, be didelių investicijų, be įsipareigojimų, investuojant tik dalį savo laiko. Sukurtas tinklas (t.y. ID numeris) paveldimas, gali būti parduodamas, žodžiu, turi išliekamąją vertę.

„NeoLife“ konsultantai

Rimvydas Bajorinas ir Kamilė Bajorinienė (20 metų patirtis versle ir investavime) nuo 2011 m. kovo mėn. 7 d. tapo „NeoLife“ konsultantais (ID 57-441405). Jiems didžiausią džiaugsmą teikia verslas ir gyvenimo būdas su „NeoLife", nes kuo daugiau komandoje užauga laimingų ir sėkmingų žmonių, tuo patys tampa laimingesni ir sėkmingesni.

Susisiekite su nepriklausomu „NeoLife“ konsultantu Rimvydu Bajorinu, ID 57-441405, jei turite klausimų, reikalinga konsultacija ar norite pradėti savo verslą: tel.: +370 616 21819 ar info@provitaminai.lt