Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Aloe Vera Plus - GNLD /NeoLife maisto papildas

Prekės kodas: 731
18,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Aprašymas

NeoLife maisto papildas Aloe Vera Plus - skanus ir maistingas gėrimas, pagamintas iš grynų alavijų sulčių. Šios sultys spaudžiamos iš pačios geriausią skonį turinčios alavijo lapų dalies. Suteikia greitos ir ilgalaikės energijos.

NeoLife maisto papildas Aloe Vera Plus - laiko išbandytos gerosios gryno alavijo savybės sukuria ypatingą, originalų, skanų gaivinamąjį gėrimą.

Pagrindiniai privalumai

Suteikia natūralių medžiagų gerai jūsų savijautai.
Puikus natūralus skonis.

Sultys, išspaustos tik iš alavijo želė, suteikia optimalų skonį ir užtikrina veiksmingumą.
Ypatingas trijų žolelių arbatos mišinys.
Pasaldintas natūralia fruktoze, išlaiko glikemijos lygį, suteikia greitos ir ilgalaikės energijos.

Per dieną išgerkite 50-100 ml.

Rodyti etiketę

Atsiliepimas apie „NeoLife“ maisto papildą „Aloe Vera Plus"

Kelerius metus turėjau didelių problemų dėl itin didelio skrandžio rūgštingumo. Negalėjau gerti natūralių, šviežių sulčių, valgyti vaisių, gerti kavos, valgyti juodos duonos, nes tuoj pat pradėdavo ėsti rėmenį. Naktimis turėdavau keltis ir sučiulpti po 2-3 Rennie ar Raniberl tabletes, nes atrodydavo, kad nuo rūgšties ištirps dantys burnoje. Bet palengvėdavo tik laikinai, nes nemalonus pojūtis nuolat kartodavosi. Susipažinus su „NeoLife“​ produktais ir pradėjus gerti Aloe Vera Plus jau po kelių dienų pajutau pagerėjimą, nebe taip griaužė skrandį, nebereikėjo naktimis čiulpti tablečių, o po poros savaičių simptomai ir visai išnyko. Rytais Aloe Vera Plus gerdavau po 50 ml, tuščiu skrandžiu, tik išgėrus stiklinę drungno vandens. Pusryčiaudavau po 20-30 min. Po gero mėnesio įsitikinau, kad produktas man galutinai padėjo sureguliuoti skrandžio rūgštingumą, ir dabar vėl galiu mėgautis natūraliomis sultimis, vaisiais, kava ir kitais gardumynais.

Jeigu turite panašių problemų, galite skambinti ar rašyti. Mielai pasidalinsiu patirtimi.
Regina Šeškuvienė   
tel: 8 616 12211
regin.sesk@gmail.com

Daugiau atsiliepimų apie „NeoLife“ produktų veiksmingumą ir teikiamą naudą sveikatai rasite ČIA